MÖBLER / Bord / Nattygsbord 13005033
nr 1300 5033
Nattygsbord
"Joker", Jean Hubes. Tingströms. Bra Bohag, teak, Låda med svart skiva. Bredd: 38, djup: 56 cm, höjd: 56 cm
Kondition: slitage, skador, saknar en ribba
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:20:49
8/1 12:35:22